"לסיפור צריכים להיות התחלה, אמצע וסוף. אבל לא בהכרח בסדר הזה... "

ז'אן לוק גודרד

 

בכל פעם שאני ניגש ליצור סרט חדש, אני מנסה ליישם את העצה החכמה הזו. זה עוזר לי להיות יצירתי יותר, לחשוב על האתגר בצורה קצת אחרת. לתת ללקוחות שלי שירות וכמובן סרט ייחודי שתפור למידה האישית שלהם. 

 

הסטודיו שלי נותן פתרונות יצירתיים לאנשים פרטיים שמחפשים ליצור סרט מיוחד שישאר כמזכרת לאנשים האהובים שסביבם.  כמו כן אנחנו מספקים פתרונות מקצועיים לעסקים וחברות שמחפשות ליצור סרטים בתקציב נוח ועדיין לא להתפשר על האיכות.

 

עם השנים צברתי ניסיון עבודה עשיר כשותף יצירתי לעשרות פרוייקטים בארץ ובחו”ל. בין השאר עריכת תוכניות טלויזיה כמו “רמזור”, “בטבעת זו”, סרטי אנימציה לטלוויזיה ולDVD, פרומואים, סרטי תדמית ותוכניות דוקומנטריות שונות. 

 

התחלתי את דרכי כנער סקרן שאהב לצלם, לערוך, לצייר וליצור. אני אוהב ומתרגש כל פעם מחדש לראות איך מתחברים הרגעים השונים שבחיים ויוצרים סיפור חדש ומפתיע. המשכתי ללימודי תואר ראשון בחוג לקולנוע וטלוויזיה באוניברסיטת תל-אביב, ומשם מצאתי את דרכי כעורך ובמאי סרטים בתעשיה. 

 

את my-video הקמתי לפני כ-10 שנים. הסטודיו פועל במתכונת של שיתוף אנשי מקצוע בהתאם לצרכי הפרוייקטים השונים, באווירה ביתית ואישית, שעונה על הצורך גם של אנשים פרטיים וגם של עסקים קטנים ליצור סרטים מקצועיים, איכותיים במחיר נוח לכל כיס.

 

השילוב של מקצועיות וניסיון של שנים בתחום העריכה והבימוי יחד עם היכולת להקשיב, להיות יצירתי ולהבין את צרכי הלקוח הם המרכיבים העיקריים בעבודה שלנו.

 

יואל